Havayolları Mil Programları

Birçok seyahatsever yaptığı seyahatlerde kazanacağı miller ile bedava biletler kazanabileceğinden haberdar değildir. Baylar Turizm olarak siz seyahat eden müşterilerimize bu çok değerli bilgi paylaşımını sunarak uçarken mil kazanabilmenizi ve bedava bilet hakkından yararlanabilmenizi istiyoruz. Sizlere tavsiyemiz biletini aldığınız havayolu şirketinin mil kazandıran programını inceleyerek bu programdan faydalanmanızdır.

Star Alliance, 1997 yılında kurulmuş ilk global havayolu birliğidir. 2008 yılında aralarına Türk Hava Yolları'nın da katıldığı Star Alliance üyesi havayolları toplam 157 ülkedeki 841 noktaya günde 16.000'den fazla uçuş gerçekleştirmektedir. Star Alliance'ın halen 21 üye havayolu bulunmaktadır. One World dünyanın üçüncü büyük havayolu birliğidir. Halen 10 üye havayolu bulunmaktadır. Sky Team dünyanın en geniş ikinci havayolu birliğidir. Halen 14 üye havayolu bulunmaktadır.
ÜYE HAVA YOLLARI Air Canada
Air China
Air New Zealand
ANA
Asiana Airlines
Austrian
Bmi
EgyptAir
LOT Polish Airlines
Lufthansa
Scandinavian Airlines
Shanghai Airlines
Singapore Airlines
South African Airways
Spanair
SWISS
TAP Portugal
THAI
Turkish Airlines
United
US Airway
American Airlines
British Airways
Cathay Pacific
Finnair
Iberia
Japan Airlines (JAL)
LAN
Malév
Qantas
Royal Jordanian
Aeroflot
Aeromexico
Air France
Alitalia
China Southern Airlines
Continental Airlines
CSA Czech Airlines
Delta Air Lines
KLM Royal Dutch Airlines
Korean Air
Northwest Airlines
Air Europa
Copa Airlines
Kenya Airways
HAVA YOLU
PROGRAM ADI Miles & Smiles Executive Club Sky Miles
Yukarıdaki tüm Star Alliance üyesi havayolları Türk Hava Yolları'nın Miles&Smiles program ortaklarıdır. Yukarıdaki tüm One World üyesi havayolları British Airways'in Executive Club program ortaklarıdır. Delta Sky Miles üyeleri, tüm Sky Team üyesi havayollarından mil toplayabilir ve bunları tüm Sky Team havayollarında harcayabilir.
Miles & Smiles başvurmak için tıklayınız. Executive Club başvurmak için tıklayınız. Sky Miles başvurmak için tıklayınız.